KONST / Litografier / Färglitografi 15763006

nr 1576 3006

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Signerad, numrerad 19/175. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:04:56

31/10 06:53:24 1      Vinnande bud

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth