KONST / Litografier / Färglitografi 15763006
nr 1576 3006
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 19/175. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:04:56
31/10 06:53:24
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth